Luty 17, 2018

OFERTA MASAŻY I ZABIEGÓW OLEJOWYCH

MASAŻ AJURWEDYJSKI 

* wzmacnia system odpornościowy

* poprawia dotlenienie organizmu

* pozytywnie wpływa na koncentrację
* odżywia skórę, nadaje jej zdrowszy wygląd

* rozluźnia mięśnie i powięzi
* dodaje energii, niweluje skutki stresu

* działa antydepresyjnie przez pobudzenie krążenia i
* pomaga pozbyć się toksyn z organizmu poprzez pracę układu limfatycznego

***

Masaż ajurwedyjski poza dogłębną pracą z układem limfatycznym i kanałami energii poprzez receptory, wykorzystuje działanie ciepłego oleju, który podgrzewa się do temperatury ciała, tak aby skóra go lepiej absorbowała do głębszych warstw. Tym samym karmimy skórę od wewn. Intensywność i rodzaj masażu oraz dobór oleju – zależą od konstytucji ciała pacjenta.

Przed masażem nie jedz dużego posiłku ani nie pij alkoholu. Po trwającym godzinę masażu dobrze jest jeszcze chwilę poleżeć pod ciepłymi ręcznikami, relaks zwiększy wchłanianie dobroczynnych ziół czy oleju. Pomimo usuwania nadmiaru oleju ręcznikiem papierowym należy liczyć się z tym, że olej może dostać się do włosów. Na miejscu można wziąć prysznic, warto więc mieć swój ręcznik kąpielowy i klapki, ewentualnie mieć ze sobą ubranie, które może się trochę zatłuścić, oraz w przypadku masażu głowy – nakrycie głowy. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią – zgłoś to w trakcie zapisu żeby dobrać rodzaj masażu który jest dla ciebie wskazany.

 

OFERTA:

1. PEŁNY MASAŻ całego ciałaAbhyanga – podgrzanym olejem sezamowym lub migdałowym. Działanie: relaksuje, pozwala zachować piękno, przywraca jędrność ciału, przywraca równowagę energetyczną w ciele, oczyszcza organizm z toksyn.Według ajurwedy, toksyny powstające z nie strawionego do końca jedzenia, odkładają się w organizmie w osłabionych miejscach. W trakcie tego masażu wtłaczane są poprzez układ limfatyczny do systemu wydalniczego i usuwane z ciała. Odblokowują się kanały energetyczne pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej.

Czas trwania 90 minut.250pln
Wersja pakietowa – patrz niżej: 90 minut250pln

2. MASAŻ TWARZY – Mukha abhjanga: na twarzy podobnie jak na stopach czy uszach mamy wiele punktów refleksologicznych, dzięki ich stymulacji usuwamy napięcie z twarzy i całego ciała, łagodny masaż skóry twarzy wygładza ją i pielęgnuje.

Czas trwania 30 minut. Zarezerwuj min.40min!   /   Cen 90pln

3. MASAŻ GŁOWY I  RAMION – Shiro Mardana – ajurwedyjskim olejem do włosów.wzmacnia cebulki włosów ale także uwalnia skórę i mięśnie głowy od bólów i napięcia, łagodząc objawy stresu, wspomaga leczenie migreny i bezsenności.

Czas trwania 30 minut. Zarezerwuj min.40min!   /   Cena 110pln

4. MASAŻ STÓP  I  DŁONI – rozmasowanie i naoliwienie wszystkich stawów i kosteczek (po 26 w każdej dłoni i stopie!) oraz udrożnienie punktów akupresurowych i kanałów limfatycznych, daje szybką ulgę całemu ciału, ułatwia rozluźnienie i relaks.
Czas trwania 30 minut. Zarezerwuj min.45min!   /   Cena 110pln

Stymulacja tych punktów powoduje usprawnienie funkcjonowania odpowiednich narządów, pobudzenie płynów ustrojowych, wzmocnienie układu immunologicznego, przywrócenie równowagi organizmu
=====================================================================

5. Kati Vasti – ZABIEG OLEJOWY NA KRĘGOSŁUP – taki jak na zdjęciu powyżej
Długotrwałe i dogłębne działanie dużej ilości bardzo ciepłego oleju, rozluźnia napięcie i daje ulgę przy rwie kulszowej i bólach różnych odcinków kręgosłupa. Po zabiegu – wykonywany jest masaż pleców.

Czas trwania 45 minut. Zarezerwuj min.60min!   /   Cena 280pln

6. Jana Vasti – ZABIEG OLEJOWY NA KOLANA – Podobnie j.w. daje ulgę przy pourazowych i pooperacyjnych bólach kolan, oraz objawach suchości i “strzelania” w tym stawie. Po zabiegu dużą ilością ciepłego oleju – wykonywany jest masaż nóg.

Czas trwania 45 minut. Zarezerwuj min.60min!   /   Cena 280pln

7. Pinda Sveda – masaż całego ciała lub wybranego obszaru za pomocą sakiewek ziołowych. Zioła w sakiewce bawełnianej są macerowane olejem i ta mieszanina jest wmasowana w ciało, szczególnie w narządy ruchu; pobudza krążenie i usuwa toksyny. Dobry na bóle stawów i sztywność mięśni, artretyzm, chroniczny stres. Po masażu możesz wziąć prysznic na miejscu.

Czas trwania 45-60 minut. Zarezerwuj min.60-75min!   /   Cena 280-200pln

8. MASAŻ PUNKTÓW MARMA – głęboko relaksujaca stymulacja tzw. punktów spustowych na całym obszarze ciała. Terapia manualna tych punktów witalnych uspokaja i reguluje pracę układu nerwowego i hormonalnego, odpręża z napięć mięśniowych, przywraca spokój i równowagę dosz w ciele i umyśle, oraz wyrównuje poziomy energii. Zależnie od sytuacji i potrzeby może także niwelować nerwobóle, zaparcia, usprawniać wydalanie toksyn, działanie oddechu i narządów wewn, czy wspomagać w stanach obniżonego nastroju i radzeniu sobie ze stresem.

Czas trwania 50 minut. Zarezerwuj min.60 min!   /   Cena 230 pln

————————————————————————————————————————-

Możliwe jest łączenie poszczególnych masaży i zabiegów w jedną 60-90 minutową sesję – w korzystnej cenie

Cena promocyjna -5%  przy serii powyżej 5 masaży, -10% przy serii 10 zabiegów.

I PAKIET – 1 + 2, 3, 4 – 90 minut = 250 pln                            

II PAKIET – 4 + 8 – 60 minut = 250 pln                                

UWAGA: 

W ostatnim czasie, po przejściu własnej serii zabiegów w Indiach i po konsultacjach z lekarzami praktykantami w terapii panchakarmy czyli wielopoziomowego oczyszczania ajurwedyjskiego, gdzie leczone są również głębokie tkanki ciała, a nie tylko krew i limfa – sugeruję zdecydowanie podjęcie decyzji raczej o serii zabiegów ustalonych podczas wnikliwej konsultacji niż tylko jednorazowym uwolnieniu powierzchownego stresu. Dobrze zaplanowana seria przygotowuje ciało do otwarcia się na główne zabiegi detoksykujące oraz wnikające we wszystkie tkanki ciała, aby odżywić je w końcowej fazie. Zachęcam do kompleksowego podejścia. Ceny są ustalane indywidualnie zależnie od pakietu.

Zapytaj też o konsultację zdrowotną: zobacz TU

ustalenie indywidualnej diety i rytmu dnia do konstytucji ciała i umysłu, rozpoznanie przyczyn dolegliwości, ewentualne zalecenie oczyszczającej lub wzmacniającej, odżywczej kuracji ziołowej

Cena za pierwsze spotkanie 230 pln /  Następne do 1 roku: 180 pln / 45 min.

On-line: Pierwsze – 200 pln, /  Następne do 1 roku: 150 pln – 45 min.

 Czas trwania 45-60 minut.