Marzec 6, 2019

AURA KOBIETY – MOC OBECNOŚCI

30-31.III.2019. SOBOTA i NIEDZIELA, godz. 11-18 z 1h przerwy

AURA KOBIETY – MOC OBECNOŚCI

Warsztat pracy z ciałem,   umysłem i emocjami, wzorcami i przekonaniami, oraz energią aury. Nauki i praktyki Humanologii i Jogi Kundalini dla Kobiet wg Yogi Bhajana

Co sprawia, że kobieta jest kobietą? Ile kobiety jest kobietą?
To może prowokacyjne pytanie – takie, które my, jako kobiety, rzadko sobie zadajemy.
Jeśli nie rozumiemy niuansów swego umysłu, ciała i ducha, siebie jako kobiety i nie pielęgnujemy swojej kobiecości w domu i w pracy, trudniej być może jest nam poczuć zadowolenie i doświadczać łatwości, z jaką mogłoby popłynąć życie.
Od dawna zajmuję się pytaniami na temat specyfiki bycia kobietą i podziwiam mądrość tych, które odważyły się iść zawsze w zgodzie ze swoją naturą.

Kobieta jest kobietą, gdy umie być konsekwentnie konsekwentna. Jednak co mamy zrobić z tym, że nasze nastroje, zmieniają się 11 razy w cyklu księżycowym?
Zrozumienie zawiłości natury, nastrojów i cykli jest więc pierwszym kluczem do odkrycia siebie. Ważne jest abyśmy umiały wspomagać swoje ciało w procesie alchemii jaką jest nasz cykl miesięczny – odpowiednim odżywianiem, oczyszczaniem, odpoczynkiem i oddychaniem.
Kobiecy układ hormonalny jest bardziej złożony i delikatny niż męski, podlega częstszym cyklom, więc znajomość tych procesów i aprobata ich przejawień w ciele jest szansą na odnalezienie własnego rytmu i pokochanie piękna swojej płci.

Kobieta częściej niż mężczyzna kieruje się sercem i dlatego potrzebuje zrozumieć czym jest naiwność i zawziętość. Kobieta częściej mogłaby wspomagać się intuicją gdyby nie myliła jej z instynktem i pamięcią ciała. Potrzebuje zatem komunikacji neuronów i hormonów, żeby zespolić 3 archetypy bycia Kobietą: matki, kochanki i świętej wojowniczki / bogini…

„Twe powodzenie nie zależy od tego, co mówisz, i jak logicznie i racjonalnie to tłumaczysz… Skuteczność zależy od tego, czy dana osoba widzi, że mówisz z niewinnością, że mówisz z serca… To co mówisz, może być cudowne. To może być wszystko prawda. Ale to nie odniesie skutku, jeśli twoja mowa niesie posmak czy cień pochodzący z gniewu, z chciwości, z żądzy, z przywiązania i z dumy.” Yogi Bhadżan

Dla kobiety, fundamentem wszelkiej skuteczności jest uświęcenie życia i swojego charakteru, to czym emanuje z doznania poszerzonej świadomości i przepływa przez jej kobiecą grację i cześć. Czy znasz kobiety, które mówią bardzo niewiele, lecz gdy to czynią, ich słowa są przemożne? Ta moc pochodzi z ich ‘obecności’, siły i promienności połączonej ze świętością i kobiecością. Gdy działa twa obecność, wtedy oddziałuje też komunikacja. Każda kobieta może być piękna kiedy współbrzmi z prawdą i esencją kobiecości. W kategoriach jogicznych, twe ciało fizyczne jest otoczone subtelnym polem elektromagnetycznym zwanym aurą. Joga i medytacja wzmacniają ją i oczyszczają.

Zapraszam: Agnieszka Hari Kartar
poznaj mnie na www.aquarianage.eu
ZAPISY: kundalinijoga@wp.eu, 604 946 919,
CENA: 360 pln za oba dni – obowiązują zaliczki, ale co do wysokości możemy się dogadać jeśli chcesz dać inny wkład…
WARSZAWA – WAWER adres otrzymasz przy zapisie.

Na tym warsztacie poznasz Osobisty Wzorzec zgodny z własną Naturą utworzony dzięki naukom o cyklu kobiecym, o kierowaniu życiową energią seksualną i 11 punktach księżycowych; czyli wiedzę o mapie ciała kobiety wg przekazów subtelnej anatomii oraz jak nauczyć się jej oddziaływania na Twój cykl by dobrze sobą w nim zarządzać.
Porozmawiamy chwilę o tym co nosimy w swojej aurze i jak nas to determinuje. Przedyskutujemy przydatność kilku rad dla kobiet wg starożytnej wedyjskiej wiedzy o życiu: ajurwedy, w kontekście seksualności i osobistej pomyślności. Porozmawiamy w kręgu o tym jak zachować miłość przez lata? Co to jest miłość? Jak ją okazywać? Jak pokochać siebie? Czy istnieje miłość bez seksu? I najpopularniejszy temat wśród kobiet! To, co pojawia się za każdym razem: “czego naprawdę chcę, to mężczyzny w moim życiu”. Mówią to nie tylko kobiety, które są same, ale także te w związkach. Co zatem się dzieje? Wygląda na to, że większość z nas szuka niewłaściwej rzeczy.

Aby uzyskać w życiu to, czego głęboko pragniemy , my jako kobiety potrzebujemy nauczyć się przyciągać, a nie atakować. Ponieważ jesteśmy naturalnie magnetyczne, dobrze jest także nauczyć się oczyszczać umysł z negatywnych myśli, reakcji i emocji i zastępować je myślami, które tworzą atmosferę, oraz aby zachęcać rzeczy tak, by same do nas przyszły. Jak zatem kobieta buduje swoją moc obecności?
Twoja obecność jest twoim najcenniejszym zasobem i istnieją bardzo praktyczne metody, które możesz zastosować, aby ją zbudować i wzmocnić.
„Chociaż wszyscy ludzie posiadają energie męskie i żeńskie, to istnieją powszechnie uznawane różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami dotyczące hormonów i funkcji mózgu. Starożytne pisma opisują kobiety jako 16 razy bardziej intuicyjne oraz 16 razy bardziej cierpliwe i współczujące od mężczyzn. Pisma te mówią także, że kobiety są osiem razy mniej pewne siebie, co znaczy, że nie zawsze zdajemy sobie sprawę z naszej wspaniałości. „

Połączmy się w Kręgu Mądrości aby odzyskać Moc Kobiecości, która inspiruje mężczyzn do bycia męskimi i wnosi pokój do naszego domu. Omówimy trudności z zakładaniem rodziny i w ogóle z poznaniem kogoś odpowiedniego, zachowaniem się wobec partnera, stawianiem granic swojego ja, z seksualnością i wiarą w siebie. Jak utrzymać harmonię w związku? Jaką rolę w nim ma – jeśli ma – kobieta? Jak leczyć rany serca i ochraniać ten delikatny Kwiat by pozostać niewinną, miękką, otwartą i ufną?

Gdy miłość twego własnego serca uzdrawia twą podświadomą osobowość, twoja energia i entuzjazm czynią z ciebie magnetyczną i promienną kobietę. W twym spojrzeniu może być tak dużo dobroci, iż inna osoba poczuje się zainspirowana od samego twego uśmiechu. Życie skupiające się na sercu jest pomyślnością. Gdy praktykujesz życie z serca, energia ta staje się źródłem ufności, że cokolwiek się wydarzy, w jakiś sposób nie pozostaniesz bez opieki. To pozwala na oderwanie się od potrzeby kontrolowania wszystkiego w celu osiągnięcia jakiegoś konkretnego rezultatu.

„Gdy osiągnęłaś postawę wdzięczności, wszystko na świecie przyjdzie do ciebie…
„Radź sobie z wszystkim przy pomocy dobroci, współczucia, szlachetności i wdzięku.”
Yogi Bhadżan

Jogiczną praktyką będzie Medytacja dla oczyszczenia 11 punktów księżycowych i Pola Aury z przeszłych doświadczeń seksualnych które potrafią wpływać na naszą psychikę i przestrzeń w związku przez długie lata, oraz taki zestaw ćwiczeń Jogi aby poczuć źródło własnego instynktu, abyśmy go poznały i oswoiły jak bogini Durga oswaja tygrysa . Zestaw Jogi Kundalini dla Serca i dla Zmiany Przeznaczenia, Medytacja na Zrównoważenie Swego Zachowania dla Uzmysłowienia Celu Życia i dla Odpędzenia Depresji, Uleczanie Ran Serca śpiewem, a także 10 wskazówek dla Kobiet i 11 jakości Kobiecości – (w tym dieta, sen, relacje i uczucia…)

Ponadto głęboki relaks z… bajką o dziewczynie, która bała się być sama w ciemności.
A w przerwie Yogi Tea, oraz wszystko to co przyniesiecie do podziału na wspólny stół… czyli nauka Obfitosci 