Wrzesień 18, 2019

NADA JOGA – uzdrawiaj uczucia dźwiękiem swojego głosu

26-27.X.2019. – PODSTAWY NADA JOGI 

– Jogi Dźwięku, Głosu, Uczuć i Wibracji

==================================================
Zapoznanie z metodą pracy z własnym głosem tak, by wzbudzać jego wibracją odczucia w ciele i rezonować z nimi. Określone sekwencje tonów uwrażliwiają specyficzne miejsca w ciele i pozwalają na uwalnianie zatrzymanego tam przepływu energii. Dźwięk pozbawiony znaczeń i treści, po prostu sama dźwiękowa fala, rezonuje w nas na różnych częstotliwościach wzbudzając odpowiadające temu odczucia i przeprowadza nas przez pozarozumowe doświadczenie harmonizowania i dostrajania się na wielu poziomach naszego istnienia..
 
zapisz na: ovska@wp.pl, +48 604 946 919
u prowadzącej warsztat: Agnieszki Hari Kartar
Cena: 230pln
 
26.X. SOBOTA  g. 17-20
Przedstawione będą podstawowe techniki Naada Jogi – ćwiczenia odbioru i nadawania dźwięku na pępku, sercu i szyszynce, ćwiczenia lokalizacji wibracji w ciele i wrażliwości odczuć… Podstawy wiedzy o energii w ciele wg systemu czakr i nadis (ośrodków i kanałów).
 
27.X. NIEDZIELA  g. 13-18:30
Tego dnia poświęcimy czas na harmonizowanie się wewnętrzne i uzdrawianie za pomocą samogłosek i innych głosek. Otwieranie ciała na przepływ oddechu i dźwięku, pozycja, ruch i podążanie za energią. Na koniec doświadczymy dwóch obiegów energii w ciele za pomocą dwóch różnych rag (muzycznych gam) i ich oddziaływania na stan umysłu i emocji – ucząc się przez doświadczenie jak energia wprowadza w ruch wydzielanie gruczołów i powoduje przesył informacji do określonych ośrodków ciała, co ma bezpośredni wpływ na samopoczucie.
.
Seminarium odbywa się jako niezależny warsztat, ale też jako wprowadzenie do podstaw Naada Jogi z myślą o osobach, które chciałyby następnie wziąć udział w zaawansowanym warsztacie poziomu 1 7-8.grudnia ze Stefano Manfrinem o przezwyciężeniu problemu GNIEWU I DEPRESJI pracą z dźwiękiem, głosem, wibracją, uczuciami, oddechem i energią w Naada Jodze. Szczegóły TU
A także dla tych którzy rozważają udział w w zbliżającym się w 2020 rocznym szkoleniu. Możesz wziąć w nim udział nawet jeśli jesteś początkującą osobą. Zobacz TU
 
Joga Dźwięku uczy jak wypełnić wibracją swój rdzeń kręgowy, jak słuchać tych brzmień w ciele i pracować z głosem i oddechem, a przezeń z energią życiową – praną. Dla oczyszczania kanałów odbioru subtelnych informacji i podniesienia poziomu nadawania.
 
Ta starożytna technika odnawia i reguluje przepływ energii w ciele i daje poczucie głębokiego spokoju. Dzięki specjalnym technikom odczuwania wibracji – jest możliwe śpiewanie nie tyle używając słuchu co właśnie odczuć płynących ze zmysłu dotyku. Rezonans drgań fal dźwięku i własnego głosu wzbudza w nas stłumione uczucia, które możemy dzięki temu uwolnić bez interpretowania ich treści.
 
“Naad Joga jest jest głębokim doświadczeniem.
Zabiera cię daleko, zanosi cię do wewnątrz. Dźwięk, Energia i Światło są wyrazem naszej Prawdziwej Natury. Fraza wiersza lub pieśni może wstrzymać Twój oddech, może sprawić że zapłaczesz lub że ukoi się twój umysł. Może wpłynąć na twój nastrój i podnieść cię na duchu.