Marzec 6, 2019

Wewnętrzna Podróż w wibracji 2 GONGÓW i innych instrumentów naturalnych

Co miesiąc zapraszam na sesję głębokiej wewnętrznej podróży wzbudzonej przez dźwięki 2 gongów, rozpoczynającej się głęboką relaksacją wg metody treningu autogennego Schultza lub Jacobsona i Jogi Nidry, a zakończonej kojącymi brzmieniami naturalnych instrumentów przypominającymi szemrzącą wodę i krystaliczne dźwięki różnorakich dzwonków.

Godzinny relaks z użyciem gongów, kijów deszczowych, mis i dzwonków tybetańskich itp. pozwoli każdemu nauczyć się skutecznie odpuszczać napięcia z ciała i umysłu.

Dźwięk gongu powoduje głęboki relaks, ponieważ uwalnia od potoku myśli i stymuluje system gruczołowy do wyższego poziomu funkcjonowania.
Czyści połączenia neuronowe, koi fale mózgowe, wibruje w ciele – w początkowej fazie dezintegruje, potem dostraja wewnętrznie i integruje. Kiedy słuchasz dźwięku gongu, przeniknie on każdą komórkę i włókno twojego ciała. Czasami może to wydawać się zaskakujące lub nawet przerażające, bo emocje i myśli są prowokowane do wypływania z podświadomości. Cały system nerwowy jest poddawany presji, aby dostosować się i wyleczyć. Poddaj wtedy umysł i ciało, a dźwięk przeniesie cię poza wszelkie lęki, uwolni układ nerwowy od wielu chorób.

Wibracja gongu uderza w ciało i jego meridiany. Uwalnia blokady, zmniejsza napięcie i stymuluje krążenie. Rezultatem tego jest reorganizacja emocjonalnej energii i uczuć, które są wplecione w struktury ciała.

Przywspółczulny układ nerwowy jest zarządzany przez dźwięk. Sympatyczny układ nerwowy jest rządzony przez wizję. Jest to system współczulny, który należy uregulować. Układ przywspółczulny reguluje współczulny. Ale jest on zwykle osłabiony przez leki i zły stan zdrowia. Dla regeneracji układu przywspółczulnego nic nie działa silniej niż dźwięk gongu.

Proszę się ciepło i wygodnie ubrać i wziąć karimatę i koc, ewentualnie też poduszkę.