Czerwiec 4, 2023

Międzynarodowy Kurs Instruktorski Jogi Kundalini, nauczanej wg Yogi Bhajana, KRI – Poziom 1

Nauczyciel Ery Wodnika – roczny miejski program weekendowy z 5 dniowym wyjazdem do Ashramu w Portugalii. Start szkolenia WIOSNA 2024 zakończenie WIOSNA 2025.

Zapraszamy na kurs uznany i zarejestrowany w Kundalini Research Institute, USA, realizowany we współpracy ze Szkołą Karam Kriya i aśramem Guru Ram Das w Portugalii i Szkołą Kundalini jogi i Humanologii Dharamsaal z Estonii.

„Szkolenie nauczycieli, dotyczy zmiany osobistej: jak osiągnąć siłę, jasność i wdzięk. Jest ono systematycznym, wszechstronnym i kompletnym treningiem”.  – Yogi Bhajan

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

– Jesteś poruszona/y duchowymi aspektami Jogi Kundalini i chcesz wnieść więcej blasku do swojego życia i wesprzeć też innych.

– Jesteś w fazie uzdrawiania ciała lub ducha i czujesz, że potrzebujesz przetrawienia, zrozumienia, odnowy i nowego startu w swoim życiu.

– Chcesz zgłębić wszystkie aspekty jogi: jej praktykę, technologię, mądrość i filozofię.

– Praktykujesz jogę i chcesz poznać ją lepiej, by uczyć jej innych. Chcesz zobyć narzędzia do pracy: prowadzić zajęcia, warsztaty i kursy jogi zawodowo.

– Tęsknisz za podwyższoną świadomością grupową, gdzie współuczestnicy i trenerzy wspierają Cię przez cały rok, a potem współtworzysz międzynarodową społeczność podobnie zorientowanych ludzi.

– Poszukujesz w swoim życiu konkretnych wskazówek, czujesz się zagubiona/y i chcesz znaleźć nowy kierunek lub zawód

– Chcesz pojąć znaczenie i zanurzyć się w doświadczenie bycia Promienną Istotą Ludzką!

„Celem życia jest poznanie prawdy, rzeczywistości, szerzenie jej i dawanie jej innym oraz wzmacnianie ich ducha prawdą, aby wszyscy mogli żyć szczęśliwie” – Yogi Bhajan

————————————————————

Zapraszamy osoby dorosłe w każdym wieku, poszukujące wielowymiarowej wiedzy i treningu na poziomie fizycznym, psychicznym, mentalnym i duchowym. Oprócz nielicznych przeciwskazań zdrowotnych (patrz niżej) Joga Kundalini jest dla wszystkich osób otwartych na poznawanie, dostosowana do zachodniego stylu życia w rodzinie i w pracy, z założeniem że zaangażowanie jest miarą zaawansowania.

„Fizyczne ciało jest świątynią. Zajmij się nim. Umysł jest energią. Reguluj go. Dusza jest projekcją. Reprezentuj ją” – Siri Singh Sahib 

*

CELE SZKOLENIA:

* Zrozumiesz podstawową naturę, technologię i koncepcje Jogi Kundalini – o tej konkretnej metodzie czytaj TU

* Doświadczysz transformacji hamujących Cię przekonań i wzorców – poprzez praktykowanie tych nauk

* Rozwiniesz umiejętności, pewność siebie i świadomość – wymagane do nauczania Jogi Kundalini

* Wprowadzisz świadomy styl życia do swojej codzienności i jasne reguły do gry zwanej życiem.

* Doznasz głębokiego poczucia wspólnoty z grupą szkoleniową, nauczycielami i społecznością na całym świecie

* Rozwiniesz połączenie ze “Złotym Łańcuchem” Mistrzów Jogi, poprzez nauki i dziedzictwo otwarte Zachodowi przez Yogi Bhajana.


Dodatkowo na kursie:

* Praktyka jogicznego stylu życia, diety jogicznej, przygotowanie najlepszych przepisów leczniczych, droga do zdrowia na wszystkich poziomach.

* Relacje wsparcia na całe życie, silna społeczność nauczycieli Jogi Kundalini w Polsce i na całym świecie, dzięki regularnym spotkaniom lokalnym i międzynarodowym,

* Wsparcie Trenerów Nauczycieli i Mentorów na Drodze Duszy, dla uzyskania samodzielności.

* Nauka głębokiej medytacji i rozwijanie neutralnego umysłu, dla podniesienia perspektywy postrzegania własnego życia.

* Wiedza o tym, czym jest Wędrówka Duszy, cykle życiowe i jak przechodzić wszelkie życiowe wyzwania, aby stały się Twoim Zwycięstwem.

* Poznanie życia w świadomej, zrównoważonej wspólnocie podczas modułu Ashram Experience.

* Podstawy starożytnej sztuki walki (Gatka), numerologii (Karam Kriya), prawowitego życia (Dharma) i filozofii jogi – jako narzędzia rozwoju duchowego i osobistego.

* Wskazówki, m.in. jak budzić się każdego dnia, kłaść się spać, żyć i jak przygotować się na śmierć – zmiana nawyków które rządzą Twoją energią życiową.

 

Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że dłuższy czas trwania kursu pozwala lepiej przyswoić ogrom wiedzy, doświadczeń i informacji dostarczonych przez zespół trenerów, przejść uważnie przez osobistą transformację w wybranych obszarach osobowości, dostosować wymogi kursu do własnego życia integrując je stopniowo i oprócz certyfikatu zyskać głębokie i spójne podstawy do dalszego rozwoju, oraz prawdziwie ugruntowane kompetencje do uczenia innych.

Dołącz do nas w 2024 roku do tej niesamowicie transformującej Podróży przez Jaźń aby odkryć swoje własne światło i doskonalić umiejętność dzielenia się jego blaskiem ze światem.. 

Czym ten konkretny kurs i zespół trenerów się wyróżnia – CZYTAJ TU

***

TERMINY: (zawartość tematyczna modułów poniżej)

Moduł 1: 24-26.05.2024. Warszawa – Wprowadzenie, podstawy jogi Kundalini, Kodeks Etyczny. Era Wodnika / 7 kroków do szczęścia,

Moduł 2: 5-7.07.2024. Warszawa – Dźwięk i Mantra, Gatka (podstawy sztuki walki)

Moduł 3: 24-25.08.2024. online – Mapa ciała: anatomia zachodnia i jogiczna

Moduł 4: 20-22.09.2024. Warszawa – Jogiczny styl życia, Pranayama i dieta jogiczna

Moduł 5: 26-27.10.2024.  Warszawa – Asany i Krija,

Moduł 6: 29.11-1.12.2024. Warszawa – Umysł, medytacja, Japa, oraz  1 dodatkowy pełny dzień medytacji (zaczynamy w PIĄTEK – od 9:00 rano)

Moduł 7: 11-12.1.2025.  Warszawa – Humanologia: sztuka bycia człowiekiem

Moduł 8: 22-23.2.2025.  online – Role i obowiązki nauczyciela jogi

Moduł 9: 22-23.3.2025.  Warszawa – Filozofia jogi, Patanjali i Śmierć

Moduł 10: 2-6.5.2025. Quinta do Rajo: Portugalia – 10 ciał duchowych  i 10 Guru, Sikh Dharma, Karam Kriya – doświadczenie życia w aśramie (dokładny termin otrzymamy w 2024r)

Egzamin: 24-25.5.2025.  Warszawa – egzamin, zakończenie –  DZIEŃ OTWARTY – I co dalej.

Program wszystkich kursów poz.1 jest podobny – to co decyduje o atmosferze i jakości przekazu to zawsze – ludzie. Poznaj DREAM TEAM – ZESPÓŁ TRENERÓW – nauczycieli współtworzących społeczność Karam Kriya, oddanych naukom Dharmy i służeniu innym. Różnorodne charaktery współdziałające  jak palce jednej ręki, oraz znajomość meandrów duchowej drogi, czynią kontakt z nimi wyjątkowym.  

Wszyscy trenerzy posiadają certyfikat KRI i są aktywnymi licencjonowanymi członkami Aquarian Trainer Academy – Akademii Trenerów KRI.

Sukhdev Kaur (Meksyk / Estonia) (główny trener)

Sukhdev Kaur była pionierką w Estonii, kiedy przyjechała tam ze swojego rodzinnego Meksyku w 2004 roku, samotnie, ale w pełni wyposażona w swoją odwagę, wiarę i ducha przygody. Od tego czasu naucza Jogi Kundalini w wielu placówkach, instytucjach i firmach. W 2014 Sukhdev założyła Dharamsaal – Szkołę Jogi Kundalini i Humanologii w Tallinie w Estonii, a w 2015 r. Instytut Guru Ram Das i aśram Rajamaa w Raasiku vald. Jest architektem, urbanistą, doulą i opracowała kilka programów, w tym trening jogi dla kobiet w ciąży, o nazwie Sacred Woman – Święta Kobieta. Sukhdev jest jednym z ministrów Sikh Dharmy na Zachodzie  i koordynatorem Gurdwary Europejskiego Festiwalu Jogi we Francji. Jest także członkiem zarządu Sikh Dharma Education International, służąc w Akademii Miri Piri w Indiach. Sukhdev podczas szkolenia wnosi dla wszystkich uczestników wiele wdzięku i współczucia, zapewniając jednocześnie bezpieczną przestrzeń do otwarcia się i rozwoju potencjału osobistego na najwyższym poziomie.

Mata Mandir Singh (USA/Włochy)

Mata Mandir Singh Khalsa jest znanym na całym świecie nauczycielem Naad Jogi (jogi dźwięku), Kundalini Jogi i Gatka (Shakti Jogi). Uczył się Jogi Kundalini pod okiem Yogi Bhadżana przez wiele lat i służył w wielu jego projektach. Jest utalentowanym muzykiem, pionierem muzyki z mantrami, który nagrał ponad 28 płyt CD i kaset od lat 70-tych do dziś. Jest autorem książki o Naad jodze: The Yoga of Sound Workbook. Mata Mandir wszędzie uczy i gra swoją muzykę na świecie, głównie w USA, Kanadzie, Meksyku, Europie i Chinach.

Agnieszka Hari Kartar Kaur (Polska) zobacz też na tej stronie i tu.

Nauczycielka kundalini jogi wg YB od 2008 i Trener nauczycieli od 2015.
Nauczycielka unikatowej metody Naada Jogi, jogi oczyszczania umysłu i energii za 
pomocą dźwięku i wibracji wg Vemu Mukundy i Stefano Manfrina od 2016.
Konsult
antka metody pracy z sekwencjami liczb Karam Kriya wg Shiva Charana S. od 2016.
Konsul
tantka ajurwedy w teamie dr Partapa Chauchana z Jiva Ajurveda, Indie od 2013. 

Naturoterapeutka w zakresie przeciwdziałania skutkom stresu przez art-terapię, muzyko-terapię, dietę, naukę głębokiego relaksu, zabiegi i masaże. Prowadzi warsztaty i kursy w całej Polsce, konsultacje indywidualne on-line.

Shiv Charan Singh (Portugalia) Karam Kriya, GuruRamDass Ashram

Shiv Charan Singh, skromny i autentyczny nauczyciel duchowy, Szkot z urodzenia, jest dyrektorem-założycielem Międzynarodowej Szkoły Karam Kriya (1996). Karam Kriya oznacza „całkowite działanie, dzięki któremu nasza karma zostaje dopełniona poprzez zastosowanie duchowej świadomości kierowanej inteligencją liczb”. Poprzez filozofię i praktykę Karam Kriya, Shiv Charan Singh jest głęboko zaangażowany w prowadzenie uczniów w ich duchowym wzroście, aby mogli wnieść duchową świadomość do swojego codziennego życia i rozwinąć swój pełny potencjał jako istot ludzkich.

Jest autorem kilku książek i artykułów dotyczących różnych aspektów życia duchowego, w tym komunikacji międzyludzkiej, tajemnicy liczb (Let the Numbers Guide You) i poezji. Jako znany nauczyciel Jogi Kundalini (od 1980) i Główny Trener Nauczycieli w akredytowanym przez KRI szkoleniu nauczycieli Kundalini Jogi na poziomie 1 i 2, Shiv Charan Singh jest mentorem programów szkoleniowych na całym świecie.

W 2000 roku założył wraz z żoną Satyą Kaur tętniące życiem i kosmopolityczne Kriya Centre w Londynie. W 2007 roku przeniósł się do Portugalii, gdzie był współzałożycielem Quinta do Rajo Ashram, ośrodka odosobnień i bazy Międzynarodowej Szkoły Karam Kriya.

Ardaas Singh (Hiszpania)

Ardaas Singh rozpoczął swoją karierę jako muzyk, nauczyciel akademicki i badacz. Chociaż ma doktorat z inżynierii, jego życie jest teraz w pełni poświęcone naukom duchowym: jest pełnoetatowym konsultantem Karam Kriya, nauczycielem Jogi Kundalini, uzdrowicielem Sat Nam Rasayan i Mantra Yoginem. Rozpoczął studia jogi w Szkocji i szkolił się jako Instruktor Jogi Kundalini w Hacienda de Guru Ram Das w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych. Studiował Jogę Mantry we Francji i Indiach pod kierunkiem Muza Murraya i podróżował po Europie, otrzymując nauki swojego Nauczyciela Duchowego Shiva Charana Singha.

 

PROGRAM  SZCZEGÓŁOWY – poznaj zawartość tematyczną kursu:

MODUŁ 1: PODSTAWY JOGI KUNDALINI: Joga

Pochodzenie, typy, rodowód Kundalini Jogi i co oznacza bycie nauczycielem. Czym jest joga; jej początki i historia do chwili obecnej. Znaczenie przejścia do Ery Wodnika. Rodzaje jogi. Joga Kundalini jako matka wszystkich rodzajów jogi, Dharma Ludzi pracujących i zakładających rodziny – nie ascetów. Śakti/Bhakti. Złoty łańcuch. Baba Sri Chand, Guru Ram Das, Yogi Bhajan. Adi mantra i podstawowa struktura zajęć. Kodeks etyczny – Kodeks zawodowy i 16 aspektów nauczyciela. 7 kroków do szczęścia. Podstawy praktyki KJ, w tym zamknięcia – Bhandy  i „hydraulika” ciała.

MODUŁ 2: DŹWIĘK I MANTRA,

Kwantowa technologia dźwięku – Shabd Guru, 4 yugi i obecna Kali Yuga, Naad i Naam jako najwyższa joga Kali Yugi. Przejście między epoką Ryb i Wodnika. Sensorycznie czuły i wrażliwy człowiek: Ciało jako system komunikacji; Muzyka, dźwięk, głos, wibracja. Mantra: znaczenie, efekt i sposób intonowania mantr Jogi Kundalini. Wszystko o melorecytacji: Jaap-ji.

MODUŁ 3: MAPA CIAŁA – Anatomia jogiczna i zachodnia.

Anatomia zachodnia: układy i systemy ciała i określone narządy. Jak stres i styl życia mogą wpływać i jak joga i dieta pomagają. Proces jogi; koncepcja odnawiania/podtrzymania równowagi/eliminacji energii [G.O.D. – keto-meta- i ana-bolizm] Jogiczna anatomia gun, tattw, czakr, nadis, vayus, prany i apany. Ścieżka Kundalini, 3 zamki i bramy / bhandy i granthi. Sadhana: Znaczenie i wartość codziennej dyscypliny ćwiczeń i medytacji. Budowanie sadhany powoli i  systematycznie.

MODUŁ 4: JOGICZNY STYL ŻYCIA, DIETA I PRANAYAMA:

Pranayama: Ciało – oddech – mózg – świadomość. Co, jak, dlaczego z oddechem. Jego charakter, znaczenie, odmiany i skutki. Jogiczny styl życia: wytyczne, mądrość i wskazówki dotyczące wszystkich aspektów życia. Jak się obudzić, hydroterapia, dieta, seks, pory dnia, najlepszy sen. Uzależnienia i nawyki – jak joga pomaga. Ostrzeżenia i pułapki. Złodzieje energii: Chciwość/Gniew/Władza/pieniądze/seks/Przywiązanie/Ego.

MODUŁ 5: ASANA, KRIYA,

Asana (postawa): kąty, trójkąty, rytm. 3 rodzaje pozycji. Efekty/korzyści/przestrogi. Odmiany, zasady, wskazówki do praktyki. Krija: co to jest? koncepcja i praktyka. Techniki, rodzaje, efekty w czasie, etapy.

MODUŁ 6: UMYSŁ I MEDYTACJA

Charakterystyka umysłu, Cykl Intelektu, Patanjali: Pratjahaar, Darana, Dhjana, Samadhi. 3 funkcje umysłu; oczyszczanie, trening i budzenie umysłu. Dodatkowy 6-godzinny DZIEŃ MEDYTACJI

MODUŁ 7: HUMANOLOGIA – WIEDZA O CZŁOWIEKU

Jesteśmy Duszami tutaj wcielonymi dla Ludzkiego Doświadczenia. Możliwości Istoty Człowieka, wybór duszy, podróż duszy, 120 dni ciąży, narodziny, matka. Nauczyciele życia. Bycie kobietą/mężczyzną, dorastanie, punkty księżycowe, cykle życia. Medytacje dla kobiet. Relacje – najwyższa joga. Kriye Wenus. Wskazówki dotyczące autentycznej komunikacji.

MODUŁ 8: ROLE I OBOWIĄZKI NAUCZYCIELA JOGI KUNDALINI

W służbie na zajęciach i poza nimi. Sztuka bycia studentem; 5 kroków do mądrości, 4 błędy, 2 prawa – utrzymaj/podążaj (keep up) i działaj. Natura i sztuka nauczyciela – Przysięga Nauczyciela. 16 aspektów. Nauczanie w różnych przestrzeniach, na różnych poziomach i w różnych grupach. Zachowanie przed, w trakcie i po zajęciach (przypomnienie pułapek, władza/pieniądze/seks). Przesłanie nauczyciela, rynek i media. Przygotowanie siebie, przygotowanie zajęć, zarządzanie czasem, przestrzenią, atmosferą i ludźmi. Więcej o Yogi Bhadżanie – Dotyk Mistrza

MODUŁ 9: FILOZOFIA JOGI, ŚMIERĆ I UMIERANIE

Filozofia: kluczowe terminy i pojęcia w filozofii jogi. Sutry Patanjalego. Znaczenie koncentracji. Yamy i Niyamy. Od pranajamy do samadhi. Maya – Iluzja i cykl manifestacji oraz drabina subtelności. Śmierć i Umieranie: Co się dzieje, kiedy umieramy i po śmierci. Etapy, problemy, możliwości i technologia. Martwy / wyzwolony za życia – Jivan Mukt.

MODUŁ 10: ZAKOŃCZENIE, WSPÓLNOTA I CIĄGŁOŚĆ

Dziesięć Ciał Duchowych; Nauka Stosowana Numerologii Duchowej [Karam Kriya]. Kundalini Joga i Sikh Dharma, różnice i podobieństwa. Zasoby dla nauczyciela, w tym społeczność i ciągłość nauczania.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM WEEKENDOWY (Uwaga: Niektóre zjazdy zaczynają się w piątek, inne w sobotę od 9:00)

PIĄTEK

17:30-20:00 wprowadzenie do weekendu i szkolenie tematyczne

SOBOTA

5:00 Sadhana (poranna praktyka 2,5h)

8:00 Śniadanie

8:30 – 11:30 szkolenie tematyczne

11:45 lekcja KJ (60 minut + omówienie)

13:00 Obiad i odpoczynek

14:30 szkolenie tematyczne

17:30 Kolacja i integracja

18:30-20 Relaks z gongiem, medytacja, mantra, Q&A – Zakończenie dnia treningowego

NIEDZIELA

5:00 Sadhana (poranna praktyka 2,5h)

8:00 Śniadanie

8:30 – 11:30 szkolenie tematyczne

11:45 lekcja KJ (60 minut + omówienie)

13:00 Obiad i odpoczynek

14:30 szkolenie tematyczne

17:30 Zakończenie dnia treningowego

MIEJSCE: Warszawa – Wesoła, oraz 2x online i Portugalia: Quinta do Rajo – Ashram Experience

Ilość miejsc ograniczona.

WARUNKI UKOŃCZENIA KURSU

Godziny:

* 240 godzin nauki i praktyki na zajęciach

* 40 dni medytacji i praktyki jogi. [min. 31 minut dziennie — w czasie własnym ucznia]

* 12 godzin czytania [patrz lektura podstawowa (skoncentruj się na poznaniu i zrozumieniu technologii i jej efektów)]

Udział w minimum 5 sadhanach/medytacjach porannych (12,5h) [w dni treningowe]

Opłata: Pełna płatność do końca 1 weekendu. Patrz niżej

Frekwencja: Studenci muszą zaliczyć wszystkie moduły. Jeśli student opuści dzień/weekend, ma możliwość nadrobienia opuszczonych weekendów w ciągu dwóch lat od rozpoczęcia szkolenia.

Dzień medytacyjny (Biała Tantra): wymagane jest uczestnictwo w 6-godzinnym dniu medytacyjnym, który uwzględniliśmy w ramach dni treningowych.

Lektura: obowiązkowa: Nauczyciel Ery Wodnika – The Aquarian Teacher Manual w j.polskim lub angielskim (w cenie kursu) oraz dwa rozdziały z książki „Dotyk mistrza” Yogi Bhajana. Rekomendowane lektury: Sutry Patanjalego, inne podręczniki Jogi Kundalini, anatomia jogi, o czakrach, itp.. .

Seva: W grupach uczestnicy kursu naprzemiennie dbają o praktyczne kwestie przestrzeni szkoleniowej i przebiegu kursu. Obejmuje to m.in.przygotowywanie, serwowanie śniadań i obiadów, a także sprzątanie po nich. Jedzenie nie jest wliczone w cenę szkolenia. Uczestnicy mogą przynieść swoje jedzenie lub zorganizować catering żywnościowy..

Zajęcia dodatkowe: kursanci zobowiązani są do wzięcia udziału w minimum 20 zajęciach Jogi Kundalini w trakcie lub po szkoleniu. Muszą one być nauczane przez certyfikowanego instruktora Jogi Kundalini (zarejestrowanego w IKYTA.)

Ocena studenta: Ostateczna ocena studenta za zaliczenie kursu będzie oparta na spełnieniu poniższych kryteriów oraz ogólnej opinii Trenerów Prowadzących:

* Zaangażowanie w kurs [w tym prowadzenie 2 sesji jogi na kursie: sadhana i lekcja]

* ogólne zrozumienie materiału

* Zobowiązanie do Kodeksu Standardów Zawodowych 3HO dla Nauczycieli Jogi Kundalini

* Zadowalające ukończenie egzaminu i kursu

* W stosownych przypadkach może być potrzebna rozmowa kwalifikacyjna.

Prace egzaminacyjne i kursowe:

* Prowadzenie dziennika doświadczeń i postępów, [w szczególności — zapisywanie doświadczenia z 40-dniowej praktyki]

* Egzamin domowy z otwartą książką

* Pozytywny wynik końcowego egzaminu pisemnego.

* Projekt dwóch programów zajęć.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków: Student uzyska tytuł Instruktora Jogi Kundalini 1 poziomu KRI. Certyfikat uprawniający do nauczania Jogi Kundalini według Yogi Bhajana.

Szkolenie to jest zatwierdzone przez Instytut Badań Kundalini [KRI] i kwalifikuje nauczyciela do rejestracji jako członka Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Jogi Kundalini www.3ho.pl/nkyta, oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Jogi Kundalini, (IKYTA). Wszyscy mają możliwość zarejestrowania się jako członkowie stowarzyszenia (już w trakcie roku szkoleniowego).

Kurs będzie prowadzony w 50% w języku polskim, w 50% w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski (w razie potrzeby). O tłumaczenie na język rosyjski proszę pytać.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona (kameralna grupa).
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń i potwierdzenie uczestnictwa bezzwrotnym zadatkiem. Dane do wpłaty otrzymasz po zapisaniu się mailem.

OPŁATY ZA SZKOLENIA – TWOJA INWESTYCJA (EUR) i DEPOZYT

W celu zapewnienia miejsca wymagany jest zadatek – 1800 zł.  Zadatek podlega zwrotowi tylko jeśli kurs nie odbędzie się z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń. Kurs odbędzie się przy udziale minimum 10 osób. Zadatek stanowi część całości opłaty:

Koszt całego szkolenia to 8590 pln – przy wpłacie bezzwrotnego zadatku do 28.02.2024, lub 9090 pln– jeśli wpłacasz zadatek po tej dacie.  Podane kwoty są cenami netto (bez VAT)

Całość kwoty lub raty należy opłacić najpóźniej do 1.05.2024. Prosimy o wcześniejsze wpłaty całości z tego względu, że pierwsze spotkanie kursu otwiera nasza liderka Sukhdev Kaur, która przylatuje do nas z Estonii. Potrzebujemy to opłacić i przygotować, mając pewność co do odbycia się kursu.

Koszt obejmuje: czesne, podręcznik do szkolenia nauczycieli i podręcznik technik jogi, nauczanie, administrację, koordynację i opiekę podczas kursu, egzamin i certyfikację. Pokrywa koszty wynajmu sali, przeloty, dojazd, wyżywienie i noclegi nauczycieli prowadzących, oraz ich wynagrodzenie; opłaty dla KRI, księgowość i podatki.

Do tego dochodzą osobno we własnym zakresie opłaty za: wyżywienie, koszty noclegów i transportu do Warszawy (dla osób z innych miejscowości – w tej kwestii możemy utworzyć grupę porozumienia i wsparcia w dzieleniu się informacją, podwózką i/lub noclegiem), 20 zajęć jogi kundalini z wybranym certyfikowanym nauczycielem KY, oraz Ashram Experience w Portugalii ( około 750 euro + przelot) – gdzie ok. 35o euro wpłacamy już w sierpniu 2024, aby zarezerwować miejsce w aszramie .

Opłata dodatkowa za ostatnie spotkanie Egzamin: 24-25.5.2025. : ok 500 zł płatne osobno w 2025

Powyższe ceny kursu mogą ulec zmianie jeśli :
ceny prądu, gazu, transportu krajowego i międzynarodowego drastycznie wzrosną.

ZGŁOSZENIA I REJESTRACJA:

W celu zapewnienia miejsca wymagany jest zadatek – 1800 zł.  Zadatek podlega zwrotowi jeśli kurs nie odbędzie się z powodu niewystarczającej ilości zgłoszeń. Kurs odbędzie się przy udziale minimum 10 osób. Zadatek stanowi część całości opłaty.

Numer konta podamy po przysłaniu wypełnionego  FORMULARZA REJESTRACYJNEGO na adres mailowy: kundalinijoga(małpa)wp.eu

Wszelkie pytania kieruj także na powyższy adres mailowy lub tel: 604 946 919

Polityka równych szans: Organizatorzy, honorując politykę niedyskryminacji ze względu na płeć, orientację seksualną, religię, wiek lub pochodzenie etniczne, zastrzegają sobie mimo to prawo do odmowy wstępu osobom z powodów zdrowotnych, oraz odmowy kontynuacji kursu w przypadku i w konsekwencji niewłaściwego lub dyskryminującego zachowania.

Całkowite przeciwskazania zdrowotne: jaskra, epilepsja, psychozy. Inne dolegliwości należy zgłosić w Formularzu rejestracyjnym – przeczytaj TU>

Inne kwestie i zastrzeżenia:

* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminów do momentu rozpoczęcia kursu.

** Doświadczenie w aśramie Portugalia – płatne osobno – czytaj wyżej

*** W przypadku ograniczeń zewnętrznych (np. covid, itp.) moduły będą odbywały się na zoomie, jesli zgromadzenia nie będą dozwolone.

**** W razie potrzeby oferujemy osobiste plany płatności. W przypadku zapytań proszę wysłać e-mail.

________________________________________________________________________________

Siri Singh Sahib Yogi Bhajan, Mistrz Jogi Kundalini 

przybył do Stanów Zjednoczonych w 1969 roku, aby dzielić się tą niesamowitą technologią Jogi Kundalini, która zawiera wszystko, co potrzebne by „być człowiekiem”.

Poprzez 3HO (Healthy, Happy & Holy Organisation), Instytut Badań Kundalini (KRI) oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Jogi Kundalini (IKYTA), Yogi Bhajan wyszkolił tysiące Nauczycieli Jogi Kundalini na całym świecie.

Jego misja:

„Przyszedłem tworzyć Nauczycieli, a nie gromadzić uczniów”.

Jego zasada:

„Szczęście jest twoim prawem od urodzenia”.

Jego motto:

„Jeśli nie możesz zobaczyć Boga we wszystkim, nie możesz zobaczyć Boga w ogóle”

Jego dziedzictwo:

Jeśli nie wiesz, jak podnieść świadomość innej osoby, nie możesz podnieść własnej świadomości. Możecie znać cały świat, cała wiedza o wszechświecie może być wasza, ale to jest nieskuteczne.